U zag zijn naam al voorbijkomen in het bericht over AVEVA World: Erik van de Wetering! Hij is 1 mei begonnen als partner manager en neemt nu de gelegenheid zich uitgebreid voor te stellen.
U zag zijn naam al voorbijkomen in het bericht over AVEVA World: Erik van de Wetering! Hij is 1 mei begonnen als partner manager en neemt nu de gelegenheid zich uitgebreid voor te stellen.
Erik heeft een uitgebreide achtergrond bij AVEVA en is als Procesvertaler daardoor van grote waarde voor onze rol als AVEVA Endorsed Partner.
Brede combinatie
Met ruim 25 jaar ervaring in industriële automatisering, systeemintegratie, support en AVEVA-software brengt hij bovendien een brede combinatie van technische kennis, support ervaring en een groot netwerk mee. “Door mijn werk bij AVEVA en AVEVA Select Benelux kende ik Prospact al langer.”
“De overstap voelt voor mij logisch”, legt hij uit. “Ik ken Prospact als een organisatie met technische focus, korte lijnen en veel energie. Juist de combinatie van inhoud, klantcontact en het werken aan passende oplossingen spreekt mij aan.” Zijn rol als partner manager is breder dan de functietitel doet vermoeden.
Hij vervolgt: “Ik beweeg mij op het snijvlak van business development, technisch advies en relatiebeheer. Daarbij richt ik mij op de samenwerking met leveranciers en partners, met AVEVA als belangrijke partij, maar ook op de klantzijde. Mijn doel is om mee te denken over oplossingen die het beste passen bij onze klanten. Daarnaast zal ik mij richten op het uitbreiden van onze werkzaamheden met onze partner IQ Messenger. Deze oplossing is een zeer goede aanvulling om alarm doormelding naar een modern, betrouwbaar platform te brengen.”
“Met die brede blik kan ik van toegevoegde waarde zijn. Ik ken het AVEVA-portfolio, de markt en de vertaalslag van klantvraag naar technische oplossing.” Hij benadrukt dat AVEVA zo breed is dat er altijd specialisten zijn die op deelgebieden dieper zitten. “Door mijn overzicht kan ik helpen om vroeg in het proces de juiste keuzes te maken.”
“Wat mij aanspreekt in Prospact? Dat is de nuchtere, lokale en inhoudelijke manier van werken. Geen onnodig grote ambities omwille van groei, maar aandacht voor kwaliteit en passende oplossingen voor klanten. En de sfeer in het team: verbonden, toegankelijk en collegiaal. De gezamenlijke lunch is daarvan het beste voorbeeld!”
Erik: “Mijn ambitie is om de relaties met klanten, partners en AVEVA verder te versterken en mijn netwerk in te zetten om met Prospact nog betere oplossingen te kunnen realiseren in het AVEVA-domein. Daarbij past de combinatie van commercie en techniek mij goed: kansen zien, maar ook inhoudelijk kunnen beoordelen wat haalbaar, passend en waardevol is.”
Erik is 51 jaar oud en komt van oorsprong uit de Achterhoek. “Maar ik woon al vijfentwintig jaar in Den Haag, met mijn vriendin en 4 kinderen.” Hij lacht: “Boxtel is niet om de hoek, maar dat heb ik er graag voor over..”
Welkom in het team, Erik!
Heeft het verhaal van Erik je interesse gewekt en wil je ontdekken of de overstap naar Prospact ook iets voor jou is? Kijk dan eens verder op onze vacaturepagina of neem contact met ons op. We gaan graag eens in gesprek.
Neem contact met ons op en sluit je aan bij een fexibel, klantgericht en ambitieus team!